33 483 32 51, 692342157, 883313773 modrys@modrys.pl

MODRYS w Zawoi

Nasz dom znajduje się w Zawoi u podnóża Babiej Góry, najwyższej góry w całych polskich Beskidach. Z okien roztacza się niepowtarzalny widok na tę majestatyczną górę, która przez cały rok jest na wyciągnięcie ręki. Polecamy nasz dom na każdą porę roku. Największy w naszej miejscowości kopleks wyciągów w Zawoi Czatoży znajduje się tylko 5 min spaceru od naszego domu.

Nasze usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego i wyciągów narciarskich w Zawoi Czatoży daje Państwu – naszym gościom – wiele możliwości spędzenia wolnego czasu w Zawoi.

Niedaleko od nas znajduje się: Dyrekcja BPN z ciekawą wystawą przyrodniczą, Skansen budownictwa babiogórskiego a także duże węzły szlaków turystycznych na Babią Górę. Blisko mamy też do pizzerii oraz zawojskich karczm regionalnych.

Zawoja dzięki swojemu położeniu w centralnej części Beskidów stała się bardzo dobrą bazą wypadową w najciekawsze miejsca Małopolski jak Wadowice czy Pieniny oraz miejscem skąd blisko na Słowację – do wód termalnych i pięknych zamków.

Szukający ciszy i odpoczynku od codziennego zgiełku oraz  lubiący spacery mają do dyspozycji kilkanaście malowniczych ścieżek przyrodniczo-edukacyjnych na terenie Babiogórskiego Parku.

Po więcej informacji dotyczących możliwości spędzenia wolnego czasu w Zawoi i okolicach zapraszamy do zakładki ATRAKCJE w Zawoi.

Zapraszamy do Zawoi
Agnieszka i Wojciech Trybała