33 483 32 51, 692342157, 883313773 modrys@modrys.pl

Zielona Szkoła - 5 dni w Zawoi - Modrys 2018

Zielona Szkoła 5 dni w Zawoi – Modrys 2018 – Moc Atrakcji

 

DZIEŃ I

Przyjazd  do Zawoi i zakwaterowanie ok. 11.00

obiad

Ruszamy w Góry – spacer adaptacyjny po okolicy na szczyt – Mokry Kozub

kolacja

„Szkiełko i pędzelek” – zajęcia z malarstwa na szkle – wykonywanie obrazka na szybce w technice konturowej. Wspaniała pamiątka z Zawoi.

 

DZIEŃ II

 

 U podnóża Babiej Góry – zwiedzamy Ośrodek Edukacyjny Babiogórskiego Parku Narodowego. Zobaczymy z bliska faunę i florę babiogórską. Wystawa wzbogacona jest odgłosami zwierząt oraz prezentacją multimadialną o Babiej Górze. W dalszej części wycieczki zobaczymy jak

      Dawno dawno temu … mieszkali górale babiogórscy. Zwiedzimy Skansen Budownictwa Babiogórskiego,  w   starych chałupach zobaczymy wystrój sprzed 200 lat, i posłuchamy jak żyło się góralom w takich domach.

obiad

„ Piernikowe Cuda” – warsztaty z pieczenia pierników. Będziemy jak prawdziwi cukiernicy – własnoręcznie przygotujemy ciastka piernikowe do pieczenia a potem je ozdobimy. Kolejna pamiątka do kolekcji.

kolacja

Górale na wesoło”  – wesoła,  dynamiczna i humorystyczna prezentacja folkloru góralskiego – legendy, gawędy, przyśpiewki, nauka tańca góralskiego. Następnie,

OGNISKO  – z pieczeniem kiełbasek

 

DZIEŃ III

 

„Quest  -Leśna Zabawa” – przyrodniczo regionalne podchody u stóp Babiej Góry. Zabawa z mapą i     kompasem na ścieżkach przyrodniczych Babiogórskiego Parku Narodowego.

Obiad

Jeszcze więcej pamiątek – „Cacane patchworki” – warsztaty  z twórcą ludowym, zabawa z nitką i igłą, powstaną rzeczy bardzo „cacane”

kolacja

„Zawojski Telexpres” – pokaz slajdów o Zawoi i najbliższej okolicy
DZIEŃ IV

Zdobywamy Wyższe Góry – wycieczka do schroniska Markowe Szczawiny 1180m.n.p.m. z Przełęczy  Krowiareki obok  Mokrego Stawku szlakiem niebieskim.

Obiad

Folklorowy MiszMasz – GóraleIndianie – trochę z innej beczki ale nie do końca. Zabawy integracyjne, relaks i zabawa w Indiańskiej  Wiosce pod Babią Górą.

Kolacja

Dyskoteka

 

                DZIEŃ V

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną i po drodze wizyta w Zawojskim ZOO – Park Czarnego Daniela. Spotkanie z mieszkańcami lasu na wyciągnięcie ręki. W czasie zwiedzania karminie żwierząt i dużo ciekawych informacji o ich zwyczajach, zachowaniu i ochronie przyrody.

 

Zapraszamy do Gór do Zawoi – Informacje i rezerwacje – 692342157, modrys@modrys.pl

Przez cały rok polecamy się jako organizator różnego rodzaju pobytów dla grup w każdym wieku. Sprawdzona grupa współpracowników – pilotów, przewodników, twórców ludowych oraz własna animacja sprawia, że każdy pobyt w Zawoi na długo pozostaje w pamięci jego uczestników. Czas jest dobrze zorganizowany, program dostosowany do sugestii zamawiającego pobyt oraz wieku uczestników danego wyjazdu.

ZIELONA SZKOŁA Każdy program jest dostosowany do indywidualnych wymogów i potrzeb danej grupy. Wyjazdy te są zagospodarowane wycieczkami po okolicach Zawoi,  wycieczkami autokarowymi w najciekawsze miejsca Małopolski oraz Słowacji. Posiadamy bardzo bogaty zestaw zajęć manualnych, plastycznych, rękodzieła ludowego, spotkań z ciekawymi ludźmi oraz wiele zajęć animacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami spędzenia wolnego czasu  u nas.

Zachęcamy do wypełnienia ANKIETY , która pomoże Państwu zorientować się w atrakcjach jakie posiadamy oraz w kosztach danego wyjazdu.

Posiadamy gotowe programy, które możemy przedstawić od razu wraz z kalkulacją.Zapraszamy do kontaktu z nami grupy oczekujące kompleksowej oferty a także poszukujących tylko bazy noclegowej do zorganizowania swojego pobytu w górach. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie aby jak najlepiej dopasować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.