33 483 32 51, 692342157, 883313773 modrys@modrys.pl

zimowisko w Zawoi

ZIMOWISKO najczęściej chcemy spędzić na śniegowych szaleństwach. Możemy zorganizować ferie z nauką jazdy na nartach uwzględniając wypożyczenie sprzętu narciarskiego, dowóz na wyciągi i umówimy instruktorów.Dostosujemy pory posiłków do czasu trwania zajęć na stoku tak aby pobyt przebiegał sprawnie.Możemy zorganizować pobyt bez nart z bogatym programem zajęć świetlicowych i nie tylko. Śnieżne harce uzupełnimy zajęciami z ekologii, teatralnymi, tanecznymi (taniec nowoczesny!).

Przykład 8 dniowego pobytu -poniżej galerii !

 

Przykładowy kosztorys wyjazdu 8-dniowego

Pobyt zawiera: nocleg + wyżywienie. Rozpoczynamy obiadem lub obiadokolacją w dniu pierwszym a kończymy śniadaniem i prowiantem na drogę ostatniego dnia.

koszt to  420zł od osoby (cena na 2019 rok).

Ponadto w czasie pobytu dla grupy oferujemy bezpłatne atrakcje:

– lekcję malowania na szkle

– dyskoteki i zabawę muzyczną z profesjonalnie nagłośnionym video-karaoke

– prelekcje i pokazy slajdów o Zawoi i górach

– ognisko z pieczeniem kiełbasek

– bardzo interaktywny, dynamiczny i humorystyczny występ górali babiogórskich.

W programie także zimowe spacery, zjazdy na „byle czym”. Na długie wieczory mamy bogatą paletę zajęć manualnych takich jak garncarstwo,  rzeźbiarstwo, wykonywanie eko-zabawek z siana, malowanie na szkle oraz wiele innych. Wieczorową porą mogą Was też odwiedzić górale, leśniczy czy ratownik GOPR. Pominąć nie można też dyskotek oraz zabaw z karaoke a dla chętnych nauka tańca nowoczesnego z instruktorem.

***********************************

Przez cały rok zapraszamy grupy w każdym wieku na dobrze zaplanowane i realizowane przez nas pobyty w Zawoi. Sprawdzona grupa współpracowników – pilotów, przewodników, twórców ludowych oraz własna animacja sprawia, że każdy pobyt w Zawoi na długo pozostaje w pamięci jego uczestników. Czas spędzony w naszym domu jest dobrze zorganizowany, dostosowany do sugestii zamawiającego oraz wieku uczestników danego wyjazdu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami organizacji pobytu. Posiadamy gotowe programy, które możemy przedstawić od razu wraz z kalkulacją.Zapraszamy do kontaktu z nami grupy oczekujące kompleksowej oferty lub tylko bazy noclegowej do zorganizowania swojego pobytu w górach. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie aby jak najlepiej dopasować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu i do Zobaczenia w Zawoi.