-
692342157, 883313773 modrys@modrys.pl
Moc atrakcji

Kolonie letnie 

na lato – Zawoja.

zima w Zawoi ⇒

LATO to czas wędrówek górskimi szlakami, poznawania ludzi i kultury danego regionu, zajęć i zabaw na świeżym powietrzu. To doskonały czas aby zregenerować siły, złapać wiatr we włosy i poszaleć. Posiadamy sprawdzone już programy letnich pobytów dla dzieci w każdym wieku. Każdy uczestnik koloni znajdzie tu coś dla siebie i miło będzie wspominał czas spędzony w Zawoi. Serdecznie zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież szkolną w każdym wieku do aktywnego wypoczynku połączonego ze zdobywaniem wiedzy o tutejszym regionie.
Nasze programy pobytu są dostosowane do indywidualnych potrzeb grupy, możliwości i wieku uczestników.
Dla każdej grupy sporządzamy indywidualną kalkulację, która zależy od liczby uczestników i wybranych atrakcji programowych.

Kolonia – 10 dni

W czasie 10 dni możemy poznać trochę więcej szlaków turystycznych prowadzacych do różnych ciekawych zakątków Zawoi.

Poniżej przedstawiamy jak spędzamy czas w czasie wybranych dni pobytu w Zawoi. Kolejność może ulec zmianie lub modyfikacji według państwa sugestii.

Możemy też wyruszyć z Zawoi do Krakowa, Wadowic, Inwałdu – Park Miniatur, DinoZatorlandu czy Żywca.

Cena za dobę

95 zł + program

Przyjazd do Zawoi. Spacer po okolicy.

*

Śniadanie. Wycieczka do Ośrodka Edukacyjnego Babiogórskiego Parku Narodowego i skansenu. Przy Ośrodku znajduje się ogród roślin babiogórskich. Obiad. Popołudniu zajęcia manualne – wykonywanie eko-zabawek z siana , gry zabawy na świeżym powietrzu Kolacja. Wieczorem dyskoteka zapoznawcza.

*

Śniadanie i prowiant. Wycieczka turystyczna na szczyt Babiej Góry- „Królowej Beskidów” (1725m.npm).Wejście z Przełęczy Krowiarki szlakiem czerwonym na szczyt . Ze szczytu podziwiamy panoramę Tatr, Pienin, Gorc i całego Beskidu Żywieckiego oraz jezioro orawskie.Zejście do Polany Markowe Szczawiny, gdzie mieści się schronisko im.H. Zapałowicza oraz Muzeum Turystyki Górskiej. Obiadokolacja. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

*

Śniadanie. Gry i zabawy , lekcja malowania na szkle. Obiad . Po obiedzie wycieczka na halę Barankową wizyta w bacówce: lekcja poznawcza wypas owiec i produkcja oscypków. Kolacja. Wieczorem humorystyczny występ górali babiogórskich.

*

Śniadanie i prowiant. Wycieczka autokarowa do Krakowa. Trasa wycieczki prowadzi drogą królewską od Barbakanu przez Bramę Floriańską do Zamku na wzgórzu wawelskim, obejmuje zwiedzanie Kościoła Mariackiego, Sukiennic, katedry na Wawelu. Następnie pobyt na terenie parku wodnego „Aquapark”. Obiadokolacja. Wieczorem pokaz slajdów o regionie.

*

Śniadanie. Gry i zabawy na świeżym powietrzu, wykonywanie aniołków z masy solnej. Obiad. Popołudniu wyjazd kolejką linową na punkt widokowy- Mosorny Groń, zejście szlakiem turystycznym do ośrodka .Po drodze możemy zobaczyć jeden z piękniejszych wodospadów w Beskidach. Kolacja. Wieczorem „świeczkowisko”- wieczorek z gitarą.

*

Śniadanie. . Całodzienna wycieczka do Zakopanego. Spacer Doliną Kościeliską, zwiedzanie Jaskini Mroźnej, wyjazd wyciągiem krzesełkowym na grzbiet Gubałówki, zwiedzanie cmentarza na Pękowym Brzysku, Sanktuarium na Krzeptówkach oraz Wielkiej Krokwi, czas wolny na Krupówkach. Obiadokolacja. Karaoke

*

Śniadanie. Wycieczka do Parku Czarnego Daniela- hodowla saren, danieli, karmienie zwierząt z ręki. Obiad. Gry i zabawy z konkursami. Kolacja . Wieczorem spotkanie z rzeźbiarzem.

*

Śniadanie. Wycieczka do Dinozatorlandu to ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w “ożywione” prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew. To u nas będzie można podziwiać największego na świecie, ruchomego T-Rexa!. Ten spacer pozwoli nam przenieść się w czasie o setki milionów lat. Będziemy również mogli wsłuchać się w przerażające odgłosy dinozaurów. Po drodze zwiedzanie Wadowic – rodzinnego miasta Jana Pawła II. Obiadokolacja. Wieczorem zakończenie koloni- rozdanie dyplomów i pamiątek z Zawoi.

*

Wyjazd w drogę powrotną do domu.

Cena za osobę OBEJMUJE:

Pobyt i niektóre zajęcia

Wyżywienie,

Cena nie obejmuje innych punktów programu i  kosztów transportu

Przez cały Pobyt

OPIEKA PILOTA – PRZEWODNIKA

Bezpłatny Pobyt Kadry – 1 os. na 10 uczestników.

Zapewniamy bezpłatny pobyt Kierowcy

PROGRAM

może być mdyfikowany o inne atracje z naszej listy zajęć, które można zobaczyć tutaj. Atrakcje dobieramy do długości trwania pobytu, wieku uczestników lub tematu wyjazdu.

Pokoje

Pokoje różnej wielkości wyposażyliśmy w wygodne łóżka, funkcjonalne szafy i szafki nocne. W każdym pokoju łazienka, tv i wifi.

Jadalnia

Przestronna jadalnia z oknami na południe. Słońce wypełnia to miejsce  przez cały rok.

Sala rekreacyjna

Do dyspozycji gości sala z bilardem, ping-pongiem. Tutaj można też potańczyć. Czasem zamieniamy tę salę w domowe kino.

Boisko 200 m2

Basen letni

Miejsce na ognisko

Przygotujemy

program na Życzenie. Wszystkie pobyty w Modrysie są przez nas animowane. Atrakcji mamy Moc.

atrakcje

jak spędzamy czas w Zawoi

Na każdą porę roku i każdy czas trwania pobytu. Proponujemy moc atrakcji, wycieczek, spacerów, zajęć manualnych i gier terenowych.

Górskie wyprawy

Animacje z folklorem

Zawoja to dobry kierunek

Zadzwoń lub napisz

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy ofertę. Zaproponujemy program pobytu wraz z kalkulacją. 

33 4833251, 692342157, 883313773
Zawoja 2528
modrys@modrys.pl