-
692342157, 883313773 modrys@modrys.pl
zielone szkoły, białe, kolonie, zimowiska,wycieczki

dla Grup

Zawoja i okolice
wiele Atrakcji
gotowe Programy

Zielone  szkoły 

Zielone szkoły to frma wypoczynku, która łączy w sobie poznawanie Zawoi z zabawami naświeżym powietrzu. Mamy gotowe programy dla każdej grupy wiekowej, mozemy tez przygotować program według państwa sugestii. Do wyboru pobyty 3 i 5 dniowe.

Wycieczki 

Zapraszamy też na krótsze pobyty w Zawoi. Jeden dzień lub 2 dni. Dzięki wielu atrakcjom możemy ten czas spędzić bardzo aktywnie.

Kolonie, Zimowiska 

Czas lata to odpoczynek od szkoły. Na wakacje proponujemy programy z większą dawką zabaw i gier na świeżym powietrzu. Możemy też dodać zwiedzanie ciekawych miejsc i górskie wyprawy. 

Wspaniałe miejsce dla grupy. Pobyt kolonijny dzięki wspaniałym właścicielom i pracownikom udał się na najwyższym poziomie. Piękne widoki, czystość, smaczne jedzenie, atmosfera zasługują na najwyższe uznanie. Dziękujemy za wszystko i polecamy to miejsce.

Krzysztof Kuzemka

Cudowne miejsce, wspaniala atmosfera, pomocni i zawsze usmiechnieci gospodarze. Zabralismy stad moc niezapomnianych wrazen. Polecamy.

Jadwiga Kiełbasa

Dom super, jedzenie lepsze jak w domu, właściciele nietuzinkowo, otwarci, mili po prostu de Best, do stoku wychodzimy boczną furtką mając do niego 400 metrów. Z czystym sumieniem gorąco polecam dosłownie wszystkim. Stenia z Bydgoszczy

Stenia z Bydgoszczy

Pokoje

Pokoje różnej wielkości wyposażyliśmy w wygodne łóżka, funkcjonalne szafy i szafki nocne. W każdym pokoju łazienka, tv i wifi.

Jadalnia

Przestronna jadalnia z oknami na południe. Słońce wypełnia to miejsce  przez cały rok.

Sala rekreacyjna

Do dyspozycji gości sala z bilardem, ping-pongiem. Tutaj można też potańczyć. Czasem zamieniamy tę salę w domowe kino.

Boisko

Basen Letni

Miejsce na ognisko

 

Przygotujemy

program na Życzenie

atrakcje

jak spędzamy czas w Zawoi

Na każdą porę roku i każdy czas trwania pobytu. Proponujemy moc atrakcji, wycieczek, spacerów, zajęć manualnych i gier terenowych.

Górskie wyprawy

Ciekawe zajęcia

Zawoja to dobry kierunek

Zadzwoń lub napisz

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy ofertę. Zaproponujemy program pobytu wraz z kalkulacją. 

33 4833251, 692342157, 883313773
Zawoja 2528
modrys@modrys.pl