-
692342157, 883313773 modrys@modrys.pl
Moc atrakcji.

 Zielone szkoły 3 i 5 dni

zielone szkoły 2023.

Zawoja – to malownicza miejscowość wypoczynkowa w Beskidach. Zawoja leży u stóp Babiej Góry (1725 m) nad rzeką Skawicą, stanowi punkt wypadowy dla turystyki w rejonie Babiej Góry, pasma Policy Miejscowość posiada bogate walory klimatyczne. Na jej terenie znajduje się Babiogórski Park Narodowy wpisany przez UNESCO na listę rezerwatów biosfery. Teren ten od wieków zamieszkują górale babiogórscy posiadający bardzo oryginalną kulturę ludową. Z tym właśnie folklorem spotkacie się Państwo w czasie pobytu w Modrysie. Dzięki swemu położeniu Zawoja stanowi doskonały punkt wypadowy do organizacji wycieczek do Wadowic, Krakowa czy Zakopanego.

Prosimy zapoznać się z naszą ofertą.  Można wybrać gotowe programy. Do dyspozycji są też atrakcje z których możemy ułożyć program na Państwa życzenie.

 

3 dni w Zawoi

Przedstawiamy program przykładowy. Możemy przygotować dowolny program zawierający atrakcje, które proponujemy w czasie pobytu w Zawoi.

Cena za osobę, 3 dni

od 290 zł

Dla grup od 25 osób

DZIEŃ I:

Przyjazd do Zawoi ok. godz.11.00 – Zakwaterowanie.

Ruszamy w Góry – wycieczka adaptacyjna na punkt widokowy – Mokry Kozub

Obiad

Piernikowe Cuda” / Szkło i Pędzelek.

Zajęcia odbywają sie naprzemiennie warsztaty z pieczenia pierników. Będziemy jak prawdziwi cukiernicy – własnoręcznie przygotujemy ciastka piernikowe do pieczenia a potem je ozdobimy. Na malarstwie wykonamy mały obrazek na szkle. Tak stworzymy kolekcję pamiątek z Zawoi.

Kolacja

Slaydowisko – pokaz slajdów połączony z interaktywną gawędą o Zawoi. Duża dawka informacji w ciekawe formie, o przyrodzie, folklorze i ciekawostkach historycznych Zawoi. 

DZIEŃ II

Śniadanie

 U podnóża Babiej Góry – wystawa Ośrodka Edukacyjnego Babiogórskiego Parku Narodowego oraz wyjście na zajęcia z pracownikiem parku. Zobaczymy z bliska faunę i florę babiogórską. Wystawa wzbogacona jest odgłosami zwierząt oraz prezentacją multimedialną o Babiej Górze.

 

Obiad

Zawojski DEKORek mix.ceramic.mas, połączymy lepienie z rzeźbieniem . Kilkoma technikami stworzymy dekor – stempel który trafi do kolekcji Waszych pamiątek z wyjazdów.

Kolacja

Ognisko z kiełbaskami lub dyskoteka

 

DZIEŃ III

Śniadanie 

Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze zajęcia w Stryszawie i tamtejszym Centrum Zabawki Drewnianej

Cena za osobę OBEJMUJE:

ATRAKCJE w programie,

OBIAD,

BILETY WSTĘPÓW 

Cena nie obejmuje kosztów transportu

Przez cały Pobyt

OPIEKA PILOTA – PRZEWODNIKA

Bezpłatny Pobyt Kadry – 1 os. na 10 uczestników.

Zapewniamy bezpłatny pobyt Kierowcy

PROGRAM

może być mdyfikowany o inne atracje z naszej listy zajęć, które można zobaczyć tutaj. Atrakcje dobieramy do długości trwania pobytu, wieku uczestników lub tematu wyjazdu.

5 dni w Zawoi

Przedstawiamy program przykładowy. Możemy przygotować dowolny program zawierający atrakcje, które proponujemy w czasie pobytu w Zawoi.

Cena za osobę, 5 dni

od 490 zł

DZIEŃ I

przyjazd do Zawoi, Zakwaterowanie

 

Obiad
Spacer adaptacyjny po okolicy na szczyt – Mokry Kozub

Kolacja

Spotkanie z ratownikami GOPR

DZIEŃ II

śniadanie,
wycieczka do ośrodka edukacyjnego Babiogórskiego Parku Narodowego – wystawa oraz zajęcia przyrodnicze z pracownikiem parku. Podczas zwiedzania wystawy można usłyszeć odgłosy lasu: m. in. śpiew ptaków i porykiwanie niedźwiedzia. Bardzo ciekawa wystawa przybliży uczestnikom wycieczki początki ochrony przyrody babiogórskiej oraz historię rozwoju turystyki na odwiedzanym terenie.

Obiad

“Modrysowe Cejnieco”.Blok zajęć animacyjnych z folklorem babiogórskim w tle. Spotkanie, zajęcia, zabawy, budowanie zespołów. Uczestnicy poznają dawne zabawy zaczerpnięte z tradycji babiogórskich górali. Całość wypełnią SHORTy – krótkie zadania, zagadki, scenki tematyczne do wykonania w zespołach.

Kolacja

Eko – Sianko – warsztaty wykonywania figurek z siana, każdy uczestnik może wykonać zabawki pod okiem twórców ludowych,

 

DZIEŃ III

śniadanie
 Modrysowy Kompas – Gra Terenowa ( od 5 klasy) wyjście w oznaczony teren z mapą. Zbieranie informacji, rozwiązywanie zagadek, odgadywanie haseł.

lub

Mini GRA Terenowa – ” O czym szumi Modrzew” (klasy 1-3). Zajęcia odbywają się na terenie (w ogrodzie) Domu Wypoczynkowego Modrys. W czasie gry uczestnicy będą pracować w zespołach, zbierać  informacje o Zawoi rozwiązywać zagadki, odgadywać hasła. Na zakończenie ogłoszenie wyników i upominki dla uczestników.

obiad

Sznurkowe Wzorki – zajęcia rękodzieła, tworzenie małej makramy.

Kolacja

Górale na wesoło – wesoła, dynamiczna i humorystyczna prezentacja folkloru góralskiego – legendy, gawędy, przyśpiewki, nauka tańca góralskiego

 

DZIEŃ IV

Śniadanie

Wycieczka piesza Babiogórskimi Ścieżkami. W tym punkcie przewodnik zabierze nas na ciekawa wycieczkę po okolicy, posiadamy kilka wariantów w zależności od pogody.

Obiad,

Blok zajęć manualnych prowadzony naprzemiennie.
„ Piernikowe Cuda” – warsztaty z pieczenia pierników. Będziemy jak prawdziwi cukiernicy – własnoręcznie przygotujemy ciastka piernikowe do pieczenia a potem je ozdobimy. Kolejna pamiątka do kolekcji.
„Szkiełko i pędzelek” –
zajęcia z malarstwa na szkle – wykonywanie obrazka na szybce w technice konturowej. Wspaniała pamiątka z Zawoi.

Kolacja

Ognisko z pieczeniem kiełbasek i Quizem o Zawoi

(możliwość zorganizowania dyskoteki)

 

DZIEŃ V

śniadanie
wyjazd w drogę powrotną i po drodze wizyta w  Stryszwskim Centrum Zabawki Drewniane. Zajęcia manualno – plasyczne, kolejna pamiątka z pobytu na zielonej szkole

Cena za osobę OBEJMUJE:

ATRAKCJE w programie,

OBIAD,

BILETY WSTĘPÓW 

Cena nie obejmuje kosztów transportu

Przez cały Pobyt

OPIEKA PILOTA – PRZEWODNIKA

Bezpłatny Pobyt Kadry – 1 os. na 10 uczestników.

Zapewniamy bezpłatny pobyt Kierowcy

PROGRAM

może być mdyfikowany o inne atracje z naszej listy zajęć, które można zobaczyć tutaj. Atrakcje dobieramy do długości trwania pobytu, wieku uczestników lub tematu wyjazdu.

Pokoje

Pokoje różnej wielkości wyposażyliśmy w wygodne łóżka, funkcjonalne szafy i szafki nocne. W każdym pokoju łazienka, tv i wifi.

Jadalnia

Przestronna jadalnia z oknami na południe. Słońce wypełnia to miejsce  przez cały rok.

Sala rekreacyjna

Do dyspozycji gości sala z bilardem, ping-pongiem. Tutaj można też potańczyć. Czasem zamieniamy tę salę w domowe kino.

Boisko wielofunkcyjne 200 m2     i     Wiata z miejscem na ognisko

Przygotujemy

program na Życzenie. Wszystkie pobyty w Modrysie są przez nas animowane. Atrakcji mamy Moc.

atrakcje

jak spędzamy czas w Zawoi

Na każdą porę roku i każdy czas trwania pobytu. Proponujemy moc atrakcji, wycieczek, spacerów, zajęć manualnych i gier terenowych.

Górskie wyprawy

Ciekawe zajęcia

Zawoja to dobry kierunek

Zadzwoń lub napisz

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy ofertę. Zaproponujemy program pobytu wraz z kalkulacją. 

33 4833251, 692342157, 883313773
Zawoja 2528
modrys@modrys.pl